w Targach wzięli lokalni przedsiębiorcy, pracodawcy i inne instytucje. Uczestnicy w trakcie targów mogli zapoznać się z ofertą wszystkich wystawców oraz dowiedzieć się nt. proponowanych stanowisk i dostępnych miejsc pracy. W części konferencyjnej absolwenci zapoznali się z tematem planowania kariery w dynamicznie zmieniających się warunkach, jak uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz zaprezentowany został projekt „bon na szkolenie". Mimo, iż Targi organizowane były po raz pierwszy to spotkały się z bardzo dużym odzewem zarówno uczestników jak
i wystawców. Planowane jest utworzenie cyklicznego już wydarzenia w tej postaci.